12


maja

Ile kosztują soczewki kontaktowe roczne?

Poszukujesz soczewek, które będą komfortowe, łatwe w zakładaniu, a przy tym też niezbyt drogie? Takie połączenie naprawdę jest możliwe. Po prostu musisz przeanalizować wszystkie dostępne opcje i wybrać modele, które pozwolą Ci maksymalnie zaoszczędzić, bez utraty jakości i wygody. Ciekawą opcją są, choćby soczewki roczne. Ile kosztują, gdzie warto je kupić i czym się charakteryzują – tego wszystkiego dowiesz się w dalszej części tego tekstu.

Ile kosztują soczewki kontaktowe roczne?

Soczewki roczne to świetna opcja dla osób, które chcą za jednym razem zakupić od razu modele, który będzie można z powodzeniem nosić przez 365 dni. Koniec z zapominalstwem czy z obawami, że ceny szkieł kontaktowych za moment drastycznie wzrosną. Zamiast tego sięgnij po prostu po modele roczne swoje ulubionej marki czy sprawdzonego producenta i ciesz się nimi przez cały rok.

Oczywiście musisz pamiętać, że soczewki roczne są dostępne jedynie w wersji do noszenia w trybie dziennym, dlatego codziennie wieczorem musisz je ściągnąć, a później zdezynfekować, żeby nadawały się do noszenia od rana kolejnego dnia. Dlatego też nie zapomnij kupić płynów wielofunkcyjnych na zapas.

Jednak czas przejść do konkretów, czyli odpowiedzieć na pytanie, ile kosztują soczewki kontaktowe roczne. Z wiadomych przyczyn należy spodziewać się wyższych kosztów i tak też jest. W końcu soczewki roczne można zakupić w cenie od 250 do ok. 430 zł za sztukę. Dotyczy to modeli sferycznych przeznaczonych dla osób, które borykają się z krótkowzrocznością oraz z dalekowzrocznością.

Jednymi z popularnych rozwiązań są https://www.bezokularow.pl/soczewki-miesieczne.

Popularne soczewki kontaktowe roczne

Ile kosztują wysokiej jakości szkła kontaktowe? Wszystko zależy od marki i wielu innych aspektów. Podczas wybierania najkorzystniejszych cenowo modeli koniecznie zwróć uwagę na poniższe modele, które od lat cieszą się ogromny zainteresowaniem i są po prostu niezawodne.

Dobrym przykładem są tutaj szkła kontaktowe Zero 6 Sphere RX oraz soczewki Proclear Sphere RX. W przypadku modeli dla astygmatyków doskonale sprawdzą się soczewki toryczne Proclear Tailor-Made Toric czy też produkty Zero 6 Toric RX. Koniecznie śledź naszą ofertę, bo na pewno dodamy kolejne sprawdzone modele roczne, które podniosą Twoją jakość widzenia, a przy tym wszystkim zapewnią wygodę i oszczędność finansową.

Co wpływa na to, ile kosztują soczewki roczne?

Teraz już wiesz, ile kosztują soczewki roczne. Jednak zapewne zastanawiasz się nad tym, co ma wpływ na kształtowanie się ich ceny. Przede wszystkim na pewno renoma i popularność marki. Dlatego też zdecydowaliśmy się dodać do naszej oferty nie tylko soczewki, które tak często możemy spotkać w spotach reklamowych.

Woleliśmy podczas tworzenia oferty spojrzeć bardziej na właściwości, jakimi wyróżniają się soczewki roczne. I właśnie taką strategię polecamy również Tobie.
Nie zapomnij też o tym, że duży wpływ na to, ile kosztują roczne soczewki kontaktowe, ma rodzaj Twojej wady wzroku. Jeśli okulista zdiagnozował u Ciebie krótkowzroczność czy też dalekowzroczność i mieści się ona w granicy od -35,00 do +35,00 dioptrii, to możesz sięgnąć po soczewki miękkie sferyczne, które są dostępne w najkorzystniejszych cenach. Jednak, jeśli występuje u Ciebie astygmatyzm czy też starczowzroczność, to niestety wtedy szkła kontaktowe roczne, które będzie trzeba zakupić, są w wyższych cenach.

ile kosztują soczewki kontaktowe roczne?

Ile kosztują roczne soczewki kontaktowe kolorowe?

Zastanawiasz się przy okazji, ile kosztują soczewki kolorowe roczne? Tutaj możemy Cię miło zaskoczyć. Wiele modeli do noszenia w trybie rocznym kosztuje już ok. 45-110zł. Choć oczywiście wszystko zależy od takich czynników, jak:

  • marki oraz producenta,
  • materiału, z którego zostały wykonane soczewki kontaktowe kolorowe,
  • dodatkowych właściwości, np. filtra UV,
  • stopnia tlenoprzepuszczalności,
  • wysokości uwodnienia soczewki,
  • kolor i wzór soczewek – tutaj należy zwrócić uwagę na to, że cena, jaką zapłacisz za soczewki, może być również uzależniona od tego, czy zdecydujesz się na bardziej popularne, czy jedne z oryginalniejszych szkieł kontaktowych kolorowych.

ile kosztują soczewki kontaktowe roczne?

Najpopularniejsze soczewki kolorowe roczne

Wybieraj najlepsze na rynku soczewki kolorowe roczne. Przekonaj się, ile kosztują soczewki kolorowe roczne takich marek, jak:

  • Crazy Lens – jesteśmy pewni, że w tej ofercie znajdziesz odcień swoich wymarzonych tęczówek, dzięki któremu odmienisz swój wizerunek. Dostępne są również produkty we wzory, abyś mógł się wyróżnić i podbić każdą imprezę Halloweenową.
  • Crazy Lens UV – odrobinę droższe, ale za to wyposażone w filtr UV, dzięki czemu chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, również dostępne w bogatej ofercie kolorów i wzorów.

Dlaczego warto nosić soczewki roczne?

Istnieje wiele powodów, dlaczego tak bardzo opłacają się soczewki roczne, zamiast miesięcznych czy jednorazowych. najważniejsze jest to, że są one wytrzymałe, więc bez obaw można nosić je w trybie dziennym przez 365 dni w roku. Przy czym konieczne jest regularne dbanie o ich pielęgnację. Od teraz nie musisz pilnować i ciągle pamiętać o kupowaniu nowych soczewek. W dodatku możesz oszczędzić pieniądze i cieszyć się pełną ostrością widzenia.

O nas

Jesteśmy tutaj aby zadbać o Ciebie i Twoje oczy. Dostarczymy Ci wiedzę, która pozwoli Ci na właściwy wybór soczewek, dzięki temu ich noszenie będzie łatwe i przyjemne.