Ranking soczewek jednodniowych

Soczewki jednodniowe, jak sama nazwa wskazuje, należy codziennie zmieniać. To często idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, alergików czy osób z wrażliwymi oczami. W końcu nie trzeba tracić czasu na codzienną dezynfekcję soczewek, a zamiast tego po prostu błyskawicznie zaaplikujesz nowe egzemplarze.

Najlepsze soczewki kontaktowe – jakie wybrać?

Najtrudniejsze wydaje się jednak znalezienie marki i modelu, który pozwoli uzyskać pełną ostrość widzenia, będzie spełniać wymagania finansowe. Przy tym istotne staje się zapewnienie jak największego komfortu i dopasowania ich do swojego trybu życiu. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy ranking soczewek jednodniowych, abyś mógł wybrać idealny model dla siebie. Jeśli nigdy wcześniej nie nosiłeś soczewek, to dobrym rozwiązaniem będzie przetestowanie różnych marek, ale też oczywiście posłuchanie zaleceń optometrysty, który dopasuje odpowiedni model do Twoich potrzeb. Bardzo często można zakupić opakowania po 3 lub 6 sztuk soczewek jednodniowych, dzięki którym uda Ci się sprawdzić, jak dany model sprawdza się u Ciebie, a dopiero później podjąć decyzje o kupnie pełnego opakowania, zawierającego 30 lub nawet 90 sztuk soczewek.

 

Ranking soczewek jednodniowych:

TOP 1
ranking-photo
EyeLove Exclusive 1-Day

Na pierwszym miejscu uplasowały się soczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day. Cenione są przede wszystkim za wysoki poziom uwodnienia, dzięki czemu przez cały dzień oczy są odpowiednio nawilżone, a uczucie komfortu pozostaje na tak samo wysokim poziomie. Kolejną zaletą tych modeli jest naprawdę opłacalna cena i szereg dodatkowych korzyści, np. filtr UV. Gdy nie wiesz, jakie soczewki jednodniowe wybrać, to zdecydowanie warto rozpocząć poszukiwania właśnie od tych modeli.

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
ACUVUE OASYS 1-Day

Marka ACUVUE jest znana na rynku soczewek już od wielu lat. Model ACUVUE OASYS 1-Day ceniony jest za to, że wykorzystano tutaj nowoczesną technologię zintegrowanej łzy. Dzięki temu nawet osoby z bardzo suchymi oczami docenią te modele. Zresztą każdy, kto zastanawia się, jakie soczewki jednodniowe wybrać i poszukuje czegoś, co zapewni mu wygodę przez cały dzień, zdecydowanie powinien sięgnąć po produkty marki ACUVUE.

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
EyeLove Comfort 1-Day

Na trzecim miejscu uplasowały się jeszcze inne najlepsze soczewki jednodniowe, a mianowicie EyeLove Comfort 1-Day. Wśród ich największych zalet można wyróżnić niską cenę oraz klasyczne wykonanie. Te miękkie soczewki zostały wykonane z materiału hydrożelowego, co ma zapewnić im elastyczność i łatwość w zakładaniu. Dodaliśmy je do tego rankingu także dlatego, że wiele osób pyta, jakie soczewki jednodniowe wybrać, gdy ktoś nie może nosić takich wykonanych z silikonu. Hydrożelowa struktura może być ciekawą alternatywą.

Kup teraz

Jakie soczewki jednodniowe? Opinie

Podczas kupowania soczewek jednodniowych warto kierować się także opiniami na ich temat. Znajdziesz je w internecie po wpisaniu nazwy modeli i dopisaniu słowa „opinie”. Warto też wpisać frazę typu, jakie soczewki jednodniowe polecacie, aby przejrzeć komentarze na temat różnych modeli na forach lub blogach. Koniecznie przejrzyj też stronę produktową w wybranym sklepie internetowym, oferującym najlepsze soczewki jednodniowe.

Dzięki temu dowiesz się, które modele są warte uwagi, aby zawsze cieszyć się najwyższą jakością widzenia.