Ranking soczewek miesięcznych

Zdecydowałeś zmienić okulary na soczewki? Zatem zapewne teraz stoisz przed kolejną bardzo ważną decyzją, a mianowicie – jakie soczewki miesięczne lub jednorazowe warto wybrać. Musisz wiedzieć, że wybór jest ogromny, więc warto pochylić się nad tą kwestią odrobinę dłużej. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się przygotować ranking soczewek miesięcznych, aby podzielić się modelami i markami, które są szczególnie często i chętnie wybierane.

 

Jakie soczewki miesięczne polecacie?

Zastanawiasz się, czy soczewki miesięczne są na pewno stworzone dla Ciebie? Otóż świetnie sprawdzają się dla alergików, osób zabieganych i bardzo aktywnych. W dodatku na rynku jest sporo modeli, które możesz nosić nawet w trybie całodobowym. Co to oznacza? Nie musisz po raz kolejny martwić się tym, że zapomniałeś ściągnąć swoje soczewki przed spaniem, a po prostu noś je bezpiecznie przez 30 dni z rzędu.

 

Wybierając soczewki miesięczne, najlepiej kieruj się następującymi kwestiami:

  • swoją wadą wzroku – najlepsze soczewki miesięczne to przede wszystkim takie, które są w stanie skorygować Twoją wadę wzroku, dlatego w pierwszej kolejności zwróć uwagę na to, aby posiadały one odpowiednie parametry, do wyboru masz soczewki sferyczne, asferyczne, toryczne, progresywne, miękkie i twarde, w zakupieniu pasujących modeli najlepiej pomoże Ci okulista bądź optometrysta;
  • marką – nie tylko marki z pierwszych stron gazet czy ze spotów w TV są warte uwagi, znacznie rozsądniejszym wyborem będą soczewki miesięczne, które produkowane są przez renomowane firmy, cieszą się one dobrą opinią kupujących, ale nie są aż tak szeroko reklamowane i dzięki temu są znacznie tańsze;
  • ceną – bardzo ważne jest to, ile kosztują soczewki miesięczne, tym bardziej że będziesz je regularnie kupować, więc wpłynie to na Twój domowy budżet, najlepiej sięgnij po modele ze średniej półki cenowej;
  • dodatkowymi właściwościami – postaw na najlepsze soczewki miesięczne, które cechują się wysokim poziomem uwodnienia, tlenoprzepuszczalnością, są cienkie i można je łatwo aplikować;
  • materiałem – wybierz nowoczesne soczewki z materiału hydrożelowego czy też te wykonane z tworzywa silikonowo-hydrożelowego, gdyż są bardzo komfortowe, niemal niewyczuwalne w trakcie ich noszenia i nie powodują podrażnień czy innych dyskomfortów.

 

Soczewki miesięczne – ranking

Chcieliśmy maksymalnie ułatwić Ci wybór szkieł kontaktowych, dlatego właśnie stworzyliśmy rzetelny ranking soczewek miesięcznych. Oto najlepsze modele, jakie są obecnie dostępne na rynku.

TOP 1
ranking-photo
Soczewki Biofinity

To świetne soczewki miesięczne, które możesz nosić bez przerwy przez 30 dni i nocy. Dzięki temu, że można je nosić w trybie całodobowym, to od lat są polecane i chętnie wybierane przez osoby aktywne, trenujące sport czy też pracujące w godzinach nocnych.

To zdecydowanie jedne z najlepszych soczewek miesięcznych na rynku, także dlatego, że noszenie ich jest komfortowe, nawet dla osób z bardzo wrażliwymi oczami.

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Soczewki miesięczne EyeLove

Jakie soczewki miesięczne wybrać, gdy chcesz znaleźć kompromis między wysoką jakością a niską ceną? Zdecydowanie marka EyeLove to strzał w dziesiątkę. Należy nosić je w trybie dziennym. Gwarantują szereg korzyści takich, jaki filtr UV, uwodnienie na poziomie 55 % czy też możliwość komfortowego noszenia ich przez kilkanaście godzin w ciągu dnia.

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Soczewki Air Optix Aqua

Kolejną naszą propozycją są soczewki miesięczne Air Optix Aqua. Od wielu lat zdobywają popularność na całym świecie, a wszystko za sprawą tego, że są tak wygodne i świetnie korygują zarówno krótkowzroczność, jak i dalekowzroczność. Dostępne są modele do noszenia w trybie dziennym, ale też soczewki, które można bez przerwy nosić przez tydzień.

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Soczewki Soflens 59

Inną propozycją, która znalazła się w naszym rankingu soczewek miesięcznych, są modele Soflens 59. Wykonane z materiału hydrożelowego, cenione za uwodnienie sięgające 59%. Świetnie chronią gałkę oczną przed osadami białkowymi. Zdecydowanie to także jeden z tych produktów, który nie nadwyręży Twojego domowego budżetu.

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Soczewki Pure Vision 2

Na 5. miejscu uplasowały się soczewki Pure Vision 2, które są stosunkowo nowym produktem. Jednak to nie przeszkodziło w tym, aby wzbudzić sympatię zwolenników soczewek kontaktowych. Szczególnie kierowcy powinni zwrócić szczególną uwagę na te modele, gdyż zastosowano tutaj nowoczesną technologię, która eliminuje odblaski, dzięki czemu prowadzenie auta także w nocy staje się znacznie bezpieczniejsze. Do tego same soczewki są po prostu bardzo wygodne.

Kup teraz