Ranking soczewek torycznych

Ranking soczewek torycznych

Kto powinien nosić soczewki toryczne? Takie modele są skierowane do osób, które borykają się z astygmatyzmem. Kiedy znajdziesz dla siebie najlepsze soczewki toryczne, będziesz w stanie zminimalizować skutki związane z wadą wzroku i na nowo cieszyć się wysoką jakością widzenia. No właśnie, ale kluczowe staje się to, aby znaleźć odpowiednie soczewki toryczne. Dlatego zdecydowaliśmy się przygotować ranking soczewek na astygmatyzm, dzięki któremu dowiesz się, jakie są najlepsze soczewki toryczne na rynku.

 

Ranking soczewek torycznych – 5 najlepszych modeli

TOP 1
ranking-photo
Biofinity Toric

To bezapelacyjnie najlepsze soczewki toryczne, jakie obecnie możesz zakupić przy problemach z astygmatyzmem. Modele wyprodukowane przez Cooper Vision można nosić przez całą dobę. Dzięki temu poczujesz się tak, jakbyś nigdy wcześniej nie miał wady wzroku. Wśród najważniejszych zalet tych modeli na pewno warto wyróżnić oddychający materiał, wysoki poziom uwodnienia czy też uczucie nawilżonych oczu w trakcie noszenia tych soczewek. Biofinity Toric wyróżniają się wszystkimi tymi cechami, dlatego możemy zyskać modele, których nie czuć w trakcie ich noszenia. Trudno znaleźć drugie tak wygodne soczewki toryczne. Najlepsze modele na rynku – to częsty komentarz naszych kupujących.

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
EyeLove Exclusive PRO Toric

Dzięki lekkiemu silikonowo-hydrożelowemu materiałowi, z którego zostały wykonane te soczewki toryczne, zyskujesz bardzo dużą wygodę i głębokie nawilżenie oczu. Szczególnie zalecane dla osób, często pracujących przed komputerem i narzekających na suchość oczu. Do tego soczewki EyeLove Exclusive PRO Toric wyróżniają się wysokim wskaźnikiem uwodnienia oraz tym, że posiadają filtry UV klasy 1, co sprawia, że znakomicie chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Możesz nosić te modele w trybie dziennym przez cały miesiąc, ale koniecznie dokup do nich dobry i dopasowany do Twoich potrzeb płyn do dezynfekcji.

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
ACUVUE OASYS 2-week for Astigmatism

Tym razem chcielibyśmy zaproponować modele od firmy Johnson&Johnson. To soczewki dwutygodniowe, które należy nosić w trybie dzienny. To znaczy, że przed spaniem musisz je zdezynfekować. Jednak możesz je też nosić przez całą dobę – choć wtedy nadają się do użytku jedynie przez tydzień. Przedłużone działanie przekonuje do zakupu, jednak to nie jedyne korzyści, jakie dostrzeżesz, gdy postawisz na ACUVUE OASYS 2-week for Astigmatism. Uwodnienie na poziomie 38% czy też materiał senofilcon A – będący świetnym połączeniem zalet, wyróżniających tworzywo silikonowo-hydrożelowe. Do tego te modele są tlenoprzepuszczalne i posiadają również filtry UV klasy 2.
Z powodzeniem znajdziesz również produkty tej marki w wersji tygodniowej czy miesięcznej.

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
1-Day ACUVUE Moist for Astigmatism

Nasz ranking soczewek torycznych uwzględnił także inne modele marki Acuvue. W tym przypadku będziesz mieć do czynienia z produktami jednodniowymi. Te modele od Johnson&Johnson zostały wykonane w taki sposób, żeby przez cały dzień utrzymać wilgotność, dzięki czemu stają się one bardzo wygodne w noszeniu. Nie musisz obawiać się otarć, podrażnień czy przesuwania się szkła kontaktowego. Zamiast tego zyskujesz model, w którym zastosowano system przyspieszonej stabilizacji. Osoby, szukające najlepsze soczewki toryczne i te, preferujące codzienną wymianę na nowe modele, powinny zwrócić szczególną uwagę na 1-Day ACUVUE Moist for Astigmatism.

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Dailies AquaComfort PLUS Toric

Na piątym miejscu zdecydowaliśmy się umieścić sprawdzone i doceniane soczewki toryczne. Najlepsze, jakie są obecnie dostępne modele, które konkurują z 1-Day ACUVUE Moist for Astigmatism to właśnie Dailies AquaComfort PLUS Toric. W tym przypadku także mamy do czynienia z produktami jednorazowymi. Wyróżniają się tym, że przez cały dzień, niezależnie od pogody czy tego, w jaki sposób spędzasz dzień, są komfortowe i w pełni nawilżone. To najlepsze soczewki toryczne jednorazowe pod względem poziomu uwodnienia, gdyż sięga on 69%. Nosząc tego typu modele, już nie musisz obawiać się osadów, alergenów czy też innych zanieczyszczeń. Pełna ostrość widzenia jest tutaj po prostu gwarantowana.

Kup teraz

Teraz już wiesz, jakie są najlepsze soczewki toryczne. Dzięki naszemu rankingowi podjęcie ostatecznej decyzji będzie o wiele łatwiejsze i szybsze.