10


maja

Ranking soczewek dwutygodniowych

Nie możesz zdecydować się między soczewkami jednorazowymi a miesięcznymi? Podjęcie tej decyzji nie jest takie proste, tym bardziej że wiele zależy od Twojego trybu życia, zasobów finansowych oraz specyfiki oczu. Być może rozwiązaniem Twoich problemów są modele dwutygodniowe. Sprawdź, jakie szkła dwutygodniowe wybrać i jakie korzyści zapewniają.

Ranking soczewek dwutygodniowych

Miejsce 1 – ACUVUE OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR PLUS 6 szt.

ACUVUE OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR PLUS 6 szt.

Uznaje się, że obecnie najlepsze szkła dwutygodniowe, jakie są dostępne na rynku to modele ACUVUE OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR PLUS. To świetne modele sferyczne, które służą do korygowania krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Możesz nosić je w trybie dziennym, dlatego koniecznie przed pójściem spać ściągnij je i zanurz w płynie wielofunkcyjnym do dezynfekcji, abyś mógł je założyć kolejnego dnia. Poza tym zostały wyposażone w filtry UV oraz są wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego, a dokładnie z Senofilconu A, zapewniającego nawilżenie i uczucie świeżości.
Pamiętaj też, żeby podczas kupowania soczewek dopasować ich moc do wady każdego oka. Dzięki temu na pewno skorygują Twoją wadę wzroku.

Miejsce 2 – ACUVUE OASYS 2-WEEK for Astigmatism 6 szt.

Acuvue Oasys 2-week for Astigmatism

Tym razem proponujemy godne uwagi soczewki toryczne, które z powodzeniem możesz nosić w trybie dwutygodniowym. Przy czym masz do wyboru dwie opcje – albo nosić je w trybie dziennym, albo przez tydzień w trybie całodobowym. Perfekcyjnie korygują wadę, jaką jest astygmatyzm. Również zostały wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego Senofilcon A oraz wyposażono je w filtry UV. W ciągu 60 sekund od ich założenia dopasują się do Twoich oczu i zagwarantują komfort i wysoką jakość widzenia, której tak bardzo oczekujesz.

Miejsce 3 – EyeLove Basic bi-weekly 6 szt.

EyeLove Basic bi-weekly 6 szt.

Sferyczne soczewki dwutygodniowe do noszenia w trybie dziennym. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wysoki poziom uwodnienia, wynoszący aż 55%. Dzięki niemu nawet po całym dniu noszenia szkieł dwutygodniowych będziesz czuć nawilżenie, oczy będą wyglądały świeżo i zdrowo. To świetne rozwiązanie dla alergików oraz osób mających bardzo wrażliwe oczy. Nie da się ukryć, że dodatkową ich zaletą jest to, że są dostępne w niskiej cenie, dzięki czemu możesz też zaoszczędzić i to bez utraty ostrości widzenia i komfortu.

Miejsce 4 – ACUVUE 2 6 szt. 2-WEEK

ACUVUE 2 6 szt. 2-WEEK

Tuż za podium znalazły się kolejne soczewki od marki Acuvue. Nic w tym dziwnego, gdyż również w tym przypadku użytkownik zyskuje wysoką jakość, odpowiedni poziom uwodnienia sięgający 58%, ochronę UV oraz pewność, że zostanie skorygowana Twoja wada wzroku, czyli dalekowzroczność lub też krótkowzroczność.
Możesz nosić je w trybie dziennym bądź też przez cały tydzień z rzędu. To szczególnie dobre rozwiązanie dla osób zapracowany, pracujących na nocnej zmianie lub też dla zapominalskich. Świetna przepuszczalność tlenu sprawia, że te modele są także komfortowe nawet po noszeniu ich przez 14 dni.

Miejsce 5 – ACUVUE OASYS 2-WEEK with Transitions 6 szt.

ACUVUE OASYS 2-WEEK with Transitions 6 szt.

Nasz ranking soczewek dwutygodniowych musiał zawierać także te modele. To solidne szkła kontaktowe, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę dla osób, które oczekują poprawy kontrastu kolorów i jeżdżą samochodem po zmroku, gdyż te soczewki redukują oślepienie reflektorów, a także zapewniają pełną wygodę, abyś czuł się tak, jakbyś w ogóle nie miał ich założonych. Zyskujesz w tym przypadku także 100% ochrony przed promieniowaniem, które zagraża Twoim oczom. Warto przyjrzeć się bliżej tym nowoczesnym modelom.

Jakiej firmy szkła dwutygodniowe wybrać?

Nie musisz stawiać jedynie na producentów, którzy są znani z mediów i reklam. Wybór jest znacznie większy, a przy okazji postawienie na mniej znane, ale za to solidne i renomowane firmy zapewnia przy okazji oszczędność finansową.
Szczególnie zwróć uwagę na takie marki, jak Acuvue oraz EyeLove. Produkowane są one przez cenionych producentów, kolejno Johnson&Johnson i EyeLove.

Najlepsze szkła dwutygodniowe

Musisz pamiętać przede wszystkim o tym, że wybór soczewek dwutygodniowych jest sprawą bardzo indywidualną. W końcu dla każdego inne modele będą komfortowe i godne zakupu. Próbuj, przymierzaj i sprawdzaj różne marki. To najlepszy sposób, by znaleźć modele, w których będziesz czuć się naprawdę wygodnie i zyskasz pełną ostrość widzenia.
Nie ma co ukrywać, najlepsze szkła dwutygodniowe to takie, które spełniają Twoje indywidualne wymagania. Do tego dobrze, abyś w trakcie noszenia ich nie czuł, że masz je założone. Wiele osób uznaje za najlepsze szkła dwutygodniowe takie, które można łatwo założyć i szybko ściągnąć, a także nie wymagają ponoszenia zbyt dużych kosztów.

Jakie szkła dwutygodniowe wybrać?

Podczas wybierania szkieł dwutygodniowych warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak:

  • tryb noszenia – czy możesz je nosić w trybie dziennym i ściągać przed pójściem spać, czy też można je nosić w trybie całodobowym,
  • dodatkowe ulepszenia – warto sięgnąć po modele, które zostały zaopatrzone w filtry UV, dzięki temu masz pewność, że Twoje oczy w trakcie noszenia soczewek dwutygodniowych są chronione przed groźnym promieniowaniem,
  • rodzaj materiału – spory komfort zapewnią Ci soczewki, które zostały wykonane z materiału hydrożelowego lub też silikonowo-hydrożelowego, gwarantują one dzięki temu bardzo wygodne uczucie nawilżenia przez cały czas, gdy je nosisz,
  • wysoki poziom uwodnienia – to kolejna cecha, która wyróżnia wysokiej jakości szkła dwutygodniowe, im poziom uwodnienia jest wyższy, tym lepiej, szczególnie gdy miewasz problemy z częstym wysuszaniem się oczu,
  • cena – to, ile zapłacisz za soczewki, zależy nie tylko od ich jakości, ale też od rozpoznawalności marki oraz od liczby dodatkowych właściwości. Najlepszym wyborem będą szkła dwutygodniowe ze średniej półki cenowej lub oczywiście wypróbowanie różnych modeli i sprawdzenie, które zapewniają Ci pełną ostrość widzenia i są dostępne w korzystnych cenach.

O nas

Jesteśmy tutaj aby zadbać o Ciebie i Twoje oczy. Dostarczymy Ci wiedzę, która pozwoli Ci na właściwy wybór soczewek, dzięki temu ich noszenie będzie łatwe i przyjemne.